Škola podporující zdraví

KLUB RODIČŮ PŘI MŠ VÁŽKA, z.s.

Klub rodičů při MŠ Vážka je veden u Krajského soudu v Brně (k nahlédnutí ve spolkovém rejstříku) a od roku 2016 má podobu zákonného spolku. Byl založen za účelem užší spolupráce mezi rodiči a vedením školy.  Jeho účelem je všestranná podpora MŠ Vážka v její činnosti, zjm. nad rámec poskytovaný zřizovatelem. Podpora potřeb, práv a zájmů dětí MŠ. Udržování vzájemné komunikace mezi rodiči dětí a zástupci MŠ.

Zástupci klubu rodičů:

Předseda: MgA. Ing. TEREZA RAABOVÁ, Ph.D.
Jednatel: IVETA BALABÁNOVÁ
Pokladník: KATEŘINA KUNOVÁ, DiS.

Adresa: MŠ Vážka, Rybnická 45, 634 00 Brno
Bankovní spojení: 2501139480 / 2010 (Fio banka)

Příspěvek do klubu rodičů

Příspěvek do Klubu rodičů slouží k úhradě zejména divadelních představení, kulturních akcí školy, výtvarných potřeb a hraček. O vyúčtování jsou členové pravidelně informováni.

Na období školního roku 2016/2017 byl příspěvek odsouhlasen ve výši 1.000,- Kč ročně na každé dítě člena navštěvující mateřskou školu. Příspěvek se platí 2x ročně - v září a v lednu. Termíny výběru jsou předem oznámeny na nástěnce v budově školy a na webových stránkách školy.

Platba příspěvku

Převodem na bankovní účet – uveďte prosím variabilní symbol přidělený Vašemu dítěti a do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a jméno dítěte. Tyto dva údaje jsou dostačující pro identifikaci platby.

O nás

Mateřská škola má celkem 17 zaměstnanců, 10 kvalifikovaných pedagogických pracovnic a  7 provozních pracovníků. Naši MŠ navštěvují děti ve věku 3 – 7 mi let, většina bydlí v této čtvrti.

Brno - Nový Lískovec
ul. Rybnická 45